Service

Service en herstellingen aan ons maatwerk 

Voor service en herstellingen aan ons maatwerk, of inlichtingen over het onderhoud van uw kastfronten of werkblad: Bel op 03 790 10 70 

Service, onderdelen, toebehoren en herstellingen aan uw inbouwtoestellen

Is een van uw toestellen defect, ronkt uw koelkast of wenst u nieuwe filters voor uw dampkap.  Neem dan contact op met de betreffende firma, zij zullen u zeker verder helpen. 

Bosch brurepairs@bshg.comalgemeen + hersteldienst 070/22 21
Neffbrurepairs@bshg.comalgemeen + hersteldienst 070/22 21 43
Siemensbrurepairs@bshg.com algemeen + hersteldienst 070/22 21 42
Mielerepairs@miele.be algemeen: 02 / 451 14 11 – herstellingen : 02 / 451 16 16
Venduro service@venduro.bealgemeen + hersteldienst 09 / 340 60 00
Quooker service@quooker.be03/646 54 00 – hersteldienst 03/646 54 00
Novy056/36.51.00 – hersteldienst 056/36.51.02
Atagservice@atag.be053/80 62 08 – hersteldienst 053 80 45 36
Pelgrimservice@pelgrim.be053/80 62 08 – hersteldienst 053 80 45 36
Smeg service@smeg.be03 860 96 96 – hersteldienst 03 860 96 80